Jackie kolekcijos kilimas DANCER

Jackie kolekcijos kilimas DANCER

65.001,575.00

Jackie kilimas, pateikiamas kaip dovana ant serviravimo indo, suvyniotas ir švelniai kvepiantis. Kilimas, kurį lengva valdyti, perkelti ir pakloti. Kilimas su dekoratyviniu pagrindu, lengvas, skalbiamas skalbimo mašinoje 30°, sulankstomas, todėl jį lengva valyti, prižiūrėti ir sudėti net vienam žmogui. Kilimas, kuris guli ant grindų ir nėra įtemptas, su neslystančiu paklotu.
Jis yra dėžutėje, suvyniotas į šilko popierių kartu su paklotu, dėžutė primenanti rankinę.
Kadangi jis lengvas ir sulankstomas, jį lengviau ir efektyviau transportuoti, ypač naudojant šiuolaikines kurjerių paslaugas.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Aprašymas

LAIKYMO IR LANKSTYMO INSTRUKCIJOS  Jūsų Jackie buvo austas naudojant specialias technologijas, skirtas techninei tekstilei, yra stiprus ir labai atsparus. Norėdami sulankstyti savo Jackie kilimėlį taip, kad jį būtų galima pasidėti  ir jis liktų visada gražus, kaip visada, prašome laikytis lankstymo instrukcijos: Kilimas bus sulankstytas iš išorės į vidų. Jackie kilimėlio sulankstymo pusė yra viršuje. Pradėkite lankstyti kilimėlį iš dešinės į kairę ta kryptimi, kurią lengviausia sulankstyti. Pakartokite taip pat sulenkite kitą kilimėlio pusę iš kairės į dešinę (B paveikslas). Pakartokite taip, kaip galiausiai palikite tik vieną kilimėlio juostelę (D pav.). Dabar pradėkite lankstyti juostelę, sulankstydami kairę, tada dešinę dalį (pav. – E), tada sukite dešinę dalį į kairę (F pav.). Tą patį pakartokite su paklotu(G pav.). Padėkite Jackie ant apatinio pakloto ir laikykite Jackie-kilimą tokioje vietoje kur patogiau jums. (I nuotrauka)

VALYMO IR PLOVIMO INSTRUKCIJOS : Jūsų Jackie kilimėlį galima tiesiog skalbti skalbimo mašinoje: Ką daryti: • skalbti esant maksimaliai 30 °C skalbimo programai ne ilgiau kaip 53 minutes pasirinkus subtilią skalbimo programą • Ne daugiau kaip 800 apsukų  • Naudojant Woolite ar panašią skalbimo priemonę • Pasibaigus skalbimo programai, nedelsdami išimkite kilimėlį iš skalbimo mašiną ir padėkite ant džiovinimo lentynos. Sulenkite Jackie kilimėlį iš vidaus į lauką, kad įdėtumėte jį į skalbimo mašiną. •  Jūsų Jackie kilimas buvo sukurtas taip, kad nesugertų daug vandens. Po skalbimo, Jackie kilimėlis išdžiūsta per trumpiausią laiką. Kai tavo kilimėlis beveik išdžiūvęs, patariame jį vėl padėti ant grindų padėtis ant pakloto viršaus.

Papildoma informacija

Svoris 6 kg
Išmatavimai

55cm x 85cm, 120cm x 170cm, 140cm x 200cm, 170cm x 240cm, 200cm apvalus, 240cm x 340cm, 295cm x 400cm

Spalva

Amarelinha Yellow, Amazonas Brown, Arara Blue, Guara Red, Naturera Green, Niemeyer Grey

Title

Go to Top